Процес обговорення програми регіонального розвитку Томашпільщини на найближчі три роки триває

Процес обговорення програми регіонального розвитку Томашпільщини на найближчі три роки триває. З цього приводу сьогодні в райдержадміністрації  за участі очільника району О.Закорченного, його заступників, керівників управлінь та відділів РДА, начальників установ та організацій району було проведено робочу нараду. 
В ході засідання Олександр Григорович коротко підсумував  про  реалізовані проекти соціально-економічного напряму, комунального господарства району за минулі роки,  сконцентрував увагу на найбільш важливих об’єктах, які вдалося реалізувати в галузі медицини, культури, освіти, аграрній галузі тощо.  «Завдяки залученню коштів з різних джерел фінансування, значній державній підтримці, нам вдалося досягти вищевказаних результатів.  Тому сьогодні, ми маємо врахувати усі переваги і пріоритети кожної територіальної громади,  кожну  галузь, аби на такому ж рівні продовжити роботу і досягнути наміченого. 
План перспективного розвитку району на 2019-2021 роки має стати дієвим керуючим документом щодо освоєння бюджетних коштів та розвитку об`єктів соціальної інфраструктури району. Наразі в районі визначено більше тридцяти першочергових об’єкти, які слугуватимуть маркерами подальшої нашої роботи» - підкреслив голова РДА. 
Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації  охарактеризували намічену роботу по кожній з своїх сфер.  
Заступник голови районної державної адміністрації Н.Бандиш взяла участь у робочій нараді медичних працівників району, де довела до відома присутніх перспективний план розвитку району на 2019-2021 роки, охарактеризувала план роботи по Томашпільській центральній районній лікарні, зокрема підкреслила важливість запланованих робіт з  реконструкції даху поліклініки та посилення конструкцій  галереї лікарні  та реконструкції даху головного корпусу  КНП «Томашпільська ЦРЛ».
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Всі новини