Семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці

07.09.2017 року  в  приміщенні Томашпільського районного центру зайнятості відбувся інформаційний захід для безробітних осіб, що перебувають на обліку в центрі зайнятості. На захід  були запрошені: представники Томашпільського військового комісаріату – Біжан Микола Миколайович , Рузяк  В’ячеслав Дмитрович, лікар – травматолог  Томашпільської центральної  районної лікарні Рибачук Олександр Дмитрович.
Представник Томашпільського районного комісаріату заступник військового комісара , начальник відділу  призову та комплектування, старший лейтенант Рузяк В’ячеслав Дмитрович детально розповів присутнім про відбір та умови проходження військової служби за контрактом , пільги та фінансове заохочення для осіб, що несуть службу за контрактом.
Представник Томашпільської ЦРЛ травматолог Рибачук Олександр Дмитрович проінформував безробітних про надання первинної медичної допомоги  при отримані різноманітних травм. 
Зі станом ринку праці Томашпільського району та послугами , які надає служба  зайнятості ознайомила присутніх директор  РЦЗ Чижевська Надія Володимирівна.
Присутні активно приймали участь в обговоренні питань, які розглядались та одержали відповіді. Сподіваємось, що це допоможе учасникам семінару знайти себе на ринку праці, успішно працевлаштуватись.
 
Провідний фахівець з питань профорієнтації
відділу надання  соціальних послуг   Сандрак М.В.
 
Всі новини