В Томашпільському районі запрацювало чергове віддалене робоче місце Пенсійного фонду України
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/35346502_330848900780569_2632624285964828672_n.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/35465343_330849077447218_1526222654472716288_n.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/35287247_330848910780568_5504456144120184832_n.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/35356459_330848924113900_7009726358985113600_n.jpg)
Напередодні свята Хрещення Господнього питання безпеки на льоду є особливо актуальним. Адже саме в цей період є ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян...
Шановні жителі Томашпільщини! Ось і завершується 2020 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Рі...
Новорічна пора – це час, коли всі люди, від дітей до дорослих, прагнуть стати свідком дива, казки, отримувати подарунки та презентувати їх своїм близьким і рідним. З особливим нетерпінням Нового року та Різдва Х...
Добігає кінця 2020 рік, який видався нелегким для усіх нас, бо уже з березня живемо в облозі пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. Через виникнення ситуації з пандемією Томашпільська районна філія Він...