Взяли участь в обласному фестивалі народної творчості «Різдвяне диво»

У Вінниці, 12 січня, відбулося традиційне масове щедрування та колядування. Вітали городян із святами сотні вінничан, які з’їхалися  до обласного центру на фестиваль народного мистецтва «Різдвяне диво».
На обласне свято завітала і делегація з Томашпільщини. Кращі творчі особистості району, спільно з працівниками відділу культури та туризму райдержадміністрації, із Різдвяними хлібами, дідухами, стравами та виробами прикладного мистецтва гідно представили наш край.
За традицію дійство почалося на Майдані Незалежності. Тут аматорські і народні колективи з усієї Вінниччини щедрували, колядували і танцювали. Згодом святковою ходою, кожен район із своєю різдвяною зіркою під українську музику, пройшовся центром Вінниці до Центрального парку культури та відпочинку ім. М.Горького.
Біля головної ялинки Вінниці учасники цьогорічного дійства розгорнули своєрідне «різдвяне містечко», де пригощали, частували, співали, танцювали, розважали містян та веселилися самі.
Кожен район презентував свою світлицю, у якій показав чим славиться та чим багатий. Тут частували смаколиками з різних куточків Вінниччини, пригощали кутею, різноманітною випічкою, варениками та ковбасами.
У світлицях можна було побачити автентичничний символ свята Різдва – дідух, а також вертеп і вироби, переважно на різдвяну тематику, народних майстрів, які живуть в тому чи іншому районі.
Поки одні пригощали, інші колядники та щедрівники співали різдвяних пісень під час, так званого, святкового марафону «Засіваймо добром».
 
 
 
 
 
 
Всі новини