Книжкова виставка в Яришівській сільській бібліотеці

22 січня Україна відзначатиме День Соборності України та 101 рік Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Урочистий Акт злуки в єдину соборну Українську державу проголосила директорія УНР 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.
«Віднині зливаються в одне ціле  віками розділені частини України -  Галичина, Буковина, Закарпаття та Придніпрянська Україна – в одну велику Україну. Збулись мрії, заради яких жили та заради яких вмирали кращі сини України. Віднині є одна незалежна Українська Народна Республіка», - так було написано в Акті злуки.
Офіційний державний статус День Соборності України отримав в 1999 році, а в 2011 було встановлено День Соборності і Свободи України. Щороку 22 січня на вулицях міст і сіл України українці стають в живий ланцюг, що символізує об’єднання країни.
Книжкова виставка в Яришівській сільській бібліотеці про цю знаменну подію привертає увагу читачів та пропонує замислитись над історією нашої країни, сьогоденням  та майбутнім українського народу. Тематичні заходи організовано в ряді інших бібліотечних закладів району.
 
 
 
 
Всі новини