ІІІ регіональний форум «Кроки до розвитку громад»

 
28 лютого 2018 року у Томашполі відбувся ІІІ регіональний форум «Кроки до розвитку громад», який відкрив голова райдержадміністрації Олександр Закорченний. Мета форуму сприяти регіональному розвитку Вінницької області за рахунок місцевих, інвестиційних та додаткових ресурсів, а також здійснення комплексу заходів, направлених на покращення іміджу області та розвиток бізнес-середовища. Також з вітальним словом виступив голова районної ради Дмитро Коритчук.
У роботі форуму взяли участь  голови сільських рад, працівники  райдержадміністрації та районної ради, представники територіальних установ району, працівники відповідальні за написання проектів, громадськість та інші зацікавлені особи.
Форум проходив за підтримки Народного депутата України Миколи Кучера та за ініціативи депутата обласної ради Лариси Білозір.
Про досвід роботи в напрямку написання проектів та участі в 14 обласному конкурсі інформув начальник управління економіки Томашпільської райдержадміністрації Василь Бойко.
Адміністратор обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, консультант –експерт Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Іщук зупинився на критеріях оцінки проектів, зазначив, що є сформована достатньо справедлива формула  оцінки.
Оксана Горбатенко - начальник відділу управління дозвільної діяльності, природоохоронних програм, моніторингу та зв’язків з громадськістю Вінницької облдержадміністрації звернула увагу присутніх, що постанова Кабінету Міністрів України № 1147 «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів» є основою для подачі  проектів екологічного спрямування. Серед яких основними є проекти щодо поводження з твердими побутовими відходами та озеленення населених пунктів.
 «Інклюзивність в усіх аспектах життя. Підтримка людей з інвалідністю, як пріоритет 15 обласного конкурсу проектів територіальних громад»- тема виступу заступника директора центру «Соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді  з функціональними обмеженнями «Гармонія» Людмили Нецкіної. Наголосила, що інклюзивне суспільство – це суспільство в якому зручно усім та висловила сподівання на те, що в нашій країні будуть позитивні зміни, аби мало мобільні люди не відчували своєї безпорадності у соціумі.
Присутні на форумі мали можливість задавати питання, висловлювати свої пропозиції та уточнювати деякі деталі.
Підводячи підсумки форуму, голова райдержадміністрації Олександр Закорченний  в чергове закликав усіх присутніх керівників та посадовців активізувати роботу по написанню проектів , а також подякував усім присутнім за участь у заході, побажав плідної праці, творчого запалу, креативності, рішучості  у роботі над проектами.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Всі новини