21 листопада – День Гідності та Свободи

  Прийміть   найщиріші   вітання   з   Днем Гідності та Свободи України!
  Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила Революція 2013 року, яку ми ще називаємо Революцією Гідності. З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, Президент України Петро Порошенко встановив 21 листопада Днем гідності та Свободи.
  В цей день ми відзначаємо зусилля всіх синів і доньок України, які впродовж нашої історії боролись і працювали задля незалежності народу, торжества справедливості та утвердження і додержання прав людини.
Українці й досі проходять нелегкий шлях, демонструючи свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Наші мужні військовослужбовці, які нині знаходяться в зоні АТО, продовжують героїчно захищати незалежність та територіальну цілісність України. Значна підтримка громадськості сприяє зміцненню патріотичного духу та звитяг Українського народу. Разом – ми сила, наше суспільство здобуло право на зміни, яке маємо сприймати не як дарунок, а як обов'язок діяти, змагатись і працювати для гідного життя.
  З нагоди визначного свята бажаємо Вам, дорогі земляки, Вашим  родинам миру, злагоди, міцного здоров`я, добробуту, щастя, творчої наснаги, незгасимої енергії, нових звершень та здобутків в ім`я процвітання  України.
 
Олександр ЗАКОРЧЕННИЙ,
голова районної 
державної адміністрації   
Всі новини