Результати дії Урядової програми по виплаті населенню коштів за утримання ВРХ до 13-ти місячного віку по Томашпільському районі

Завершено другий етап прийому документів для нарахування дотації фізичним особам за утримання молодняка великої рогатої худоби у 2019 році
З початку 2019 року нараховано дотацій на суму 2208300 грн. 774 фізичним особам  за утримання  1620 голів молодняка ВРХ. Відповідно до поданих документів на перше травня поточного року, громадянам району було нараховано та виплачено кошти в сумі 1690000 грн. Наразі проходить опрацювання документів для виплати коштів, які оформлялись на перше вересня 2019 року та розпочато наступний (3-й) етап прийому документів від населення. 
Найбільші суми дотацій нараховані в наступних населених пунктах району: с.Яланець – 292900 грн.; с.Рожнятівка – 216600 грн.; с.Антонівка – 201100 грн.; с.Липівка – 180400 грн..  
 
Для отримання дотації фізичним особам необхідно зробити наступне:
- На молодняк народжений в господарстві  потрібно оформити паспорт великої рогатої худоби. Для отримання паспорта звернутись до фахівця ветеринарної медицини за місцем знаходження господарства.
У разі утримання 10 і більше голів молодняку великої рогатої худоби необхідно взяти витяг з Єдиного державного реєстру тварин. Для цього необхідно звернутись до державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин».
- Для молодняка набутого шляхом переміщення потрібно звернутись до фахівця ветеринарної медицини за місцем знаходження господарства та зробити переміщення тварини (датою переміщення молодняка вважається дата прибуття тварини в господарство нового власника).
- Відкрити рахунок у банку та взяти довідку про відкриття рахунку з реквізитами банку.
 
Підготувати необхідні документів:
 -    копії паспортів ВРХ, а якщо 10 і більше голів молодняка – виданий в    установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
-    копія паспорта особи – власника тварини;
-    копія довідки  або договору про відкриття рахунка в банку;
-    копія ідентифікаційного номеру фізичної особи – власника тварини.
 
Для отримання дотації за молодняк фізичним особам необхідно подати копії зазначених документів за місцем знаходження господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади.
Зазначені документи приймаються впродовж бюджетного року. Виплата дотації проводиться за результати сформованих реєстрів станом на 1 травня, 1 вересня, 1 грудня поточного року.
 
Якщо молодняк ВРХ народився у господарстві  дотація з державного бюджету надається  за його утримання при досягненні ним певного віку на момент подання документів вперше:
-    за молодняк віком 4 місяці - 300 грн за голову;
-    за молодняк віком 8 місяців - 1000 грн за голову;
-    за молодняк віком 12 місяців - 2500 грн за голову.
 
У подальшому бюджетна дотація за молодняк, що народився в господарствах фізичних осіб, виплачується за кожні наступні  4 місяці утримання до досягнення ним віку:
-    за молодняк віком 8 місяців - 700 грн;
-    за молодняк віком 12 місяців - 1500 грн.
 
Якщо молодняк ВРХ набутий шляхом його переміщення від інших власників то дотація надається за кожні повні 4 місяці його утримання в такому господарстві від дати переміщення до досягнення ним 13 місячного віку у розмірі:
за перші 4 місяці утримання молодняка – 300 грн за голову;
за наступні 4 місяці утримання молодняка – 700 грн за голову;
за наступні 4 місяці утримання молодняка – 1500 грн за голову.
 
Управління агропромислового розвитку
Томашпільської  райдержадміністрації
 
Всі новини