В Липівській ЗОШ провели виховний захід

 
В останні роки йде сильна пропаганда здорового способу життя. По телебаченню, радіо, з біл-бордів, сторінок модних журналів та щоденних газет людям розповідають про те, що про здоров'я потрібно дбати, відмовлятися від шкідливих звичок, правильно харчуватися і займатися спортом. І останнім часом люди все частіше прислухаються до порад ЗМІ, бажаючи поліпшити своє здоров'я.
В Липівській ЗОШ було проведено виховний захід  фахівцем із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Поповською Я.О., головним юрисконсультом служби у справах дітей Павлишиним І.І. спільно з старшим інспектором з сектору ювенальної превенції Вознюком А.О., на  тему « Спокус безліч, а здоров’я одне ». До їх відома фахівцем із соціальної роботи ЦСССДМ було донесено про шкідливість вживання алкоголю, тютюну, наркотиків та психоактивних речовин, показано відеоролик про згубний вплив на організм людини алкоголю, тютюну, а також наркотичних речовин.  Проведено профілактично – роз’яснювальну роботу із учнями, що шкідливі звички є основною  причиною порушення здоров'я та про дбайливе ставлення до свого здоров’я. 
 Інспектором із ювенальної превенції було проінформовано учнів про кримінальну та адміністративну відповідальність, щодо вживання алкоголю, наркотичних засобів  та куріння цигарок неповнолітніми. 
Багато підлітків починають курити, вживати алкогольні напої, легкі наркотики (план, екстазі, LSD, токсичні речовини) саме тому, що із цигаркою або чаркою в руці видаються собі більш дорослими, стильними. Але чи замислювались ви, чому так багато дорослих людей роками борються із залежністю від алкоголю, тютюну, наркотиків.  Тому, що ці згубні звички із задоволення перетворюються на страшні хвороби. То що ви оберете: здорове яскраве життя чи щоденну тяжку боротьбу за виживання? Яким ви бачите своє майбутнє? Добре подумайте над цим, беручи до рук цигарку, шприц чи пляшку пива.
Потрібно пам’ятати: здоров’я, радість життя і щастя — в наших руках!
 
             Фахівець із соціальної роботи                  Поповська Я.О.
 
 
 
Всі новини