Провели робочу нараду
Сьогодні в малому залі засідань РДА відбулась апаратна нарада, яку провів голова районної державної адміністрації Олександр Закорченний. Участь у засіданні взяли голова районної ради Дмитро Коритчук, керівники управлінь та відділів РДА, установ та організацій району.
В ході наради було розглянуто та обговорено ряд питань, зокрема: щодо жнивної компанії, виплати субсидій населенню району, виконання бюджету, участі в обласних конкурсах, виділення земельних ділянок учасникам АТО, епідеміологічної ситуації в районі та інше.
По закінченні наради Олександр Григорович дав ряд доручень керівникам управлінь та відділів, зокрема: щодо готовності до опалювального сезону 2017-2018рр. та святкування 26-ї річниці незалежності України.