Діджиталізація в дії!

Послуги служби зайнятості в стилі «діджитал» набирають все більшої популярності у суспільстві.
 
Можливість самообслуговування та швидкого пошуку необхідної інформації з питань зайнятості: вакансій та резюме по всій Україні, подання звітності, реєстрації на прийом до фахівців, профорієнтаційне тестування, - ось що необхідно  сьогодні громадянам.
 
Так, у 2019 році кількість користувачів сайту державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua становила вже 2 млн осіб. Наразі на сайті Вінницького обласного центру зайнятості створено 2,2 тис. електронних кабінетів роботодавців та майже 5,0 тис. електронних кабінетів шукачів роботи.
 
«Ми пропонуємо найбільшу базу можливостей. Для зручності та доступності своїх послуг, Вінницька обласна служба зайнятості запровадила інтерактивну мапу вакансій з використанням  «Googlemaps», QR-коди, електронну анкету шукача роботи, і все для того, щоб особа не витрачала ні часу, ні коштів для пошуку роботи», - зазначає директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська.
 
Нагадаємо, з початку 2020 року у Державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців та підбору кваліфікованого персоналу роботодавцеві – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).
 
 
Всі новини