Провели щотижневу робочу нараду

Сьогодні в малому залі засідань райдержадміністрації відбулась робоча нарада під керівництвом заступника голови РДА Наталії Бандиш. Участь у зібранні взяли: заступник голови районної ради Лариса Нароган, керівники установ та організацій  соціальної сфери району, ЗМІ.
В ході засідання було заслухано доповіді керівників соцзакладів району про роботу минулого тижня та визначено основні завдання  на поточний. 
Начальник відділу сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Григорій Слободян ознайомив присутніх з підсумками проведених змагань з рукопашного бою, волейболу, гандболу, та районного легкоатлетичного пробігу, який був проведений 3 травня за участі понад 900 учасників.
Начальник відділу освіти РДА Світлана Ревтюх ознайомила присутніх зі станом справ в загальноосвітніх закладах району, озвучила підсумки проведеної наради директорів, визначила ряд завдань, що наразі стоять перед освітянами -   підготовка до ЗНО,  організація літніх пришкільних таборів, підготовка навчальних закладів до наступного навчального року. 
Головний лікар РМЦПМСД Віктор Затирка зазначив що в медичних закладах району наразі проводиться  активна робота по декларуванню хворих, минулого тижня до роботи долучились також СЛАЗПСМ с.Комаргород та Рожнятівки. 27 квітня районний медичний центр отримав статус комерційного підприємства, тому на порядку денному вирішення ряду організаційних питань.
 
Начальник УПСЗН Тетяна Дідик ознайомила учасників зібрання зі змінами, що наразі відбуваються в сфері надання соціальних послуг населенню. Зокрема озвучила основні зміни, які чекають на субсидіантів згідно  Постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 р. № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022». Також Тетяна Василівна наголосила  про наявність санаторних путівок для оздоровлення учасників АТО.
Начальник відділу культури О.Сікал  ознайомила присутніх з рядом заходів,  які проводитимуться в районі з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом  у Другій світовій війні, Дня матері та  Дня Європи.
 
Разом з цим учасниками зібрання було обговорено ряд організаційних питань, зокрема щодо проведення перевірок право-виховної роботи у навчальних закладах району  службою у справах дітей РДА. 
 
 
 
 
 
Всі новини