Дорогі Вінничани!

Прийміть сердечні вітання зі

Світлим Воскресінням Господнім!


Наша прекрасна і чарівна вінницька земля у весняних неповторних барвах - квітах, зелених ковдрах, зі смереками і квітучими садами зустрічає Святу Паску – Світле Христове Воскресіння!

У цей  весняний день  премудрості та ласки Господньої,  
хочеться, щоб усе людство цінувало той величний подвиг Спасителя, який Він здійснив для перемоги життя над смертю, тріумфу добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією.
Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою.

Щиро бажаємо, щобблагодатна звістка про Воскресіння Сина Божогозайшла до ваших осель, зігріла кожну душу, і не тільки словами, але справами любові та милосердя.
Підносячи молитви до Воскреслого Господа нашого, просимо, щоб Він благословив нашу державу, послав нашому народові духовне оновлення, дарував нам мир, здоров’я, злагоду, достаток.

Нехай наші серця завжди будуть наповнені нетлінною Пасхальною радістю, апомисли,  стануть щирими та добрими.
Нехай Світло Воскресіння Христового надає нам силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день!

У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаємо, щоб Ваше життя було  чистим, як Святий Благодатний вогонь,  щедрим, як запашна Великодня паска,  яскравим, як колоритна українська писанка. 

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

З повагою,

голова обласної державної  адміністрації    Валерій Коровій

голова обласної Ради    Анатолій Олійник

 

 

 

 

Всі новини