Відбудеться Всеукраїнський фестиваль козацької традиційної культури «Батозька битва»

 
У с. Четвертинівка Тростянецького району відбудеться Всеукраїнський фестиваль козацької традиційної культури «Батозька битва».
Генеральний спонсор заходу – Кучер Микола Іванович і ГО «Життя та розвиток громад», яка вже другий рік опікується цим фестивалем, що покликаний сприяти національно-патріотичному вихованню дітей та молоді Вінниччини, а також дає черговий поштовх у напрямку туристичного розвитку регіону.
Фестивальні заходи відображатимуть одну з відомих сторінок вітчизняної історії – битву під Батогом, яка відбулася 1-3 червня 1652 року у ході Національно-визвольної війни українського народу 1648-1657 років під проводом Богдана Хмельницького.
Серед особливостей фестивалю є кінне шоу, козацькі забави, екскурсії місцями козацької слави, вогняно-піротехнічне шоу.
Сьогодні Україна переживає важкі випробування, і такі заходи як ніколи потрібні, щоб підняти дух нації, виховати патріотичну молодь.
Тому запрошую Вас і Ваіші громади на Всеукраїнський фестиваль козацької традиційної культури «Батозька битва» та на екскурсію селищем Тростянець, що відбудеться в рамках фестивалю.
Для уточнення інформації щодо проходження фестивалю звертайтеся до контактної особи: Валентина Василівна, тел. +380973866767. 
Програма фестивалю:
 
 
 
 
 
 
 
 
Всі новини