Володимир Зеленський: Ми дуже хочемо, щоб Азербайджан інвестував в Україну

Президент Володимир Зеленський запросив азербайджанські підприємства інвестувати в інфраструктуру, туризм і будівництво доріг в Україні та пообіцяв захищати кожного інвестора.
 
«Ми з паном Президентом домовилися, що вже у січні делегація від Азербайджану приїде до нас в Україну, в Київ», – зазначив Володимир Зеленський під час виступу на Українсько-азербайджанському бізнес-форумі в Баку.
 
За його словами, делегація має опрацювати кроки, спрямовані на активізацію співпраці між країнами.
 
«Це кейси і в енергетиці, і в освіті, і велика приватизація, про яку я розповів, яку ми готуємо в Україні. Це 500 підприємств, де ми хочемо бачити чистий бізнес, чисту інвестицію», – сказав Президент України.
 
Він також повідомив про низку інших питань, що обговорювалися під час сьогоднішніх перемовин, зокрема щодо будівництва доріг та розвитку інфраструктури в Україні.
 
Володимир Зеленський наголосив, що радий нещодавній появі на українському ринку азербайджанського мобільного оператора Bakcell.
 
«Наше завдання як держави сьогодні – захищати кожного інвестора, – підкреслив Президент. – Ми дуже хочемо, щоб Азербайджан інвестував в Україну».
 
Крім того, він запропонував розглянути можливість інвестицій в український туризм, зокрема в Херсонській області.
 
«В Україні є багато чарівних, привабливих для туризму місць, яким просто бракує якісної інфраструктури», – додав він.
 
 
Володимир Зеленський зауважив, що вперше зустрічається з Президентом Азербайджанської Республіки Ільхамом Алієвим, але вже задоволений початком діалогу.
 
«А далі мають бути реальні кроки. Коли люди щось обіцяють і потім це роблять – з’являється взаємна довіра», – констатував Глава Української держави.
Всі новини