Дбайте про безпеку дітей під час літніх канікул!

 
Тривають літні канікули. Такий бажаний для кожної дитини період, коли часу на дозвілля з'являється більше, а батьківського контролю — відповідно менше. На жаль, окрім веселощів, влітку на дітей також чекає і безліч небезпек.
З початку сезону відпочинку почастішали випадки, коли діти самостійно вирушають на місцеві ставки та річки, до лісу або ж залишаються вдома самі. У такому випадку значно  зростає ризик дитячого травматизму , і, як наслідок, стрімко підвищується кількість надзвичайних подій за участю дітей.
Нерідко дитяча допитливість може призвести до травмування, і залишок літніх канікул маленьким дослідникам доведеться провести на лікарняному ліжку. 
Тож, враховуючи збільшення кількості надзвичайних випадків за участю дітей, вкотре  звертаємось до батьків:
 
Шановні громадяни!
Наголошуємо на важливості дотримання дітьми правил безпечної життєдіяльності під час літніх канікул. Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці.
Не залишайте дітей вдома самих, якщо вони не в змозі самостійно вирішити проблеми, які можуть виникнути.
Вирушаючи на відпочинок до водойми або на природу слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду. Категорично забороняйте малолітнім дітям самостійно  відвідувати місцеві ставки та річки.
 
Пам'ятайте, що безпека вашої дитини - це, перш за все, ваша особиста відповідальність!
 
 
Всі новини