Реформи – це, окрім іншого, перебудова мислення і зміна застарілих норм, – Глава Уряду в інтерв’ю виданню "Маарив"

Проведення реформ в Україні – це не тільки зміни законодавства або впровадження нових правил, це ще й перебудова мислення, зміна застарілих норм, які заважають розвитку. Про це в інтерв’ю ізраїльському виданню «Маарив» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. 
Глава Уряду відзначив, що трансформації в Україні відбуваються у кожній сфері – від початкової школи, яка цього року працюватиме за новим стандартом, до приватизації, яка так само розпочинається за новим законодавством, розробленим за принципами англійського права. 
«Враховуючи ту кількість реформ, які ми почали після Революції Гідності 2014 року, сьогодні ми фактично будуємо нову Українську державу. У нас є прекрасна 45-мільйонна, мультикультурна країна, яка довела всьому світу свою відданість демократії і євроінтеграційним цілям. Я пишаюся нашими людьми – талановитою молоддю, нашими промисловцями, віддаю шану старшому поколінню, - сказав Володимир Гройсман. - Ми від місяця до місяця фіксуємо зростання експорту наших послуг, передусім IT- напрямку. Я щотижня на своїй сторінці у соцмережі розповідаю про винаходи наших молодих вчених. Сьогодні в багатьох світових стартапах і технологічних новинках обов’язково присутня «українська складова». Це справді надихає». 
Прем’єр-міністр додав, що Україна сьогодні як ніколи відкрита для світу і світ відкривається Україні, яка «приречена на успіх». 
«Сьогодні ми переживаємо унікальний етап нашого розвитку – будуємо нову країну. Отримавши Угоду про асоціацію з ЄС та безвізовий режим, Україна з кожним днем наближається до Євросоюзу. Тіснішою стає співпраця з нашими партнерами з Північноатлантичного Альянсу, - зазначив Володимир Гройсман. - І тут справа не тільки в тому, аби максимально ефективно використовувати потенціал, який маємо. Справа в перебудові нашого мислення, в зміні застарілих норм і правил, в установленні верховенства права і нульової толерантності до корупції на всіх рівнях. Це велика і довга робота. На неї потрібен не один рік. Але ми обрали цей шлях, і кожен крок – рух в потрібному напрямку».
Всі новини