У скрутній ситуації звертаються до депутата

Життя довге і непросте. Буває, навіть не підозрюєш, що все раптово може кардинально змінитись. У когось селяться злидні, і він щодня шукає, чим прогодувати сім’ю. Когось «косить» хвороба, а на її здолання грошей немає. Комусь вік доживати на самоті… 
Лише такі скрутні й безвихідні ситуації змушують людей звертатися до народного обранця з проханнями. Черговий особистий прийом жителів Томашпілля депутат Верховної Ради України Іван Спориш спільно зі своїм помічником Вадимом Шкляруком здійснив сьогодні в приміщенні райдержадміністрації. 
Цього разу зі зверненнями до парламентаря звернулося понад десяток осіб – мешканців Томашполя, Олександрівки, Яришівки, Паланки та ін. І всі вони просили матеріальної допомоги на лікування і реабілітацію, лише одна жителька Томашполя уже не просила нічого, а дякувала за надану допомогу у її проханні. 
Водночас дві літні жінки з Паланки просили Івана Спориша вивчити питання щодо долі їхніх земельних паїв, які ще у 2010 році якимось чином були викуплені землеорендарями за незначні кошти. Також люди, які проживають у чорнобильській зоні, просили  посприяти у  виконанні судових рішень щодо сплати заборгованості за соціальними виплатами перед чорнобильцями. «Тож можливо сьогодні ми б не ходили по кабінетах з протягнутою рукою», - зазначали люди.
Депутат пообіцяв у всіх проханнях допомогти, а що стосується виплат чорнобильцям, то, за його словами,  для цього потрібні кошти у бюджеті і відповідні розпорядчі документи. 
 
Катерина Беріл,  РКП "Редакція газети і радіомовлення "Томашпільський вісник"
 

 

 

 

 

 

 

 

Всі новини