Семінар для безробітних –боржників по аліментах

Томашпільською районною філією проводиться робота у напрямку сприяння працевлаштуванню осіб – платників аліментів в межах Меморандуму про співробітництво між Державною службою зайнятості та Міністерством юстиції України.
Так, 10 травня 2019 року районною філією спільно із районним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області  проведено семінар для безробітних осіб, які мають  заборгованість зі сплати аліментів.
Відкрила семінар заступник директора –начальник відділу надання соціальних послуг Томашпільської районної філії Лариса Зарванська. Вона розповіла присутнім про особливості районного ринку праці та актуальні вакансії,  комплекс соціальних послуг зі сприяння працевлаштуванню, в тому числі інформаційно- консультаційні, послуги з підбору роботи, професійної підготовки або перепідготовки та підвищення кваліфікації.
Начальник відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області  Віталій Ющишен проінформував про вимоги Закону України «Про виконавче провадження», зокрема, про новий порядок нарахування та стягнення аліментів державною виконавчою службою.
Наприкінці заходу безробітні отримали роздатковий матеріал з корисною інформацією з правових питань та адресами електронних сервісів Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.
 
Заступник директора- начальник відділу надання
соціальних послуг  Л. Зарванська
 
 
Всі новини