Проведено обстеження сімей

Служба у справах дітей районної державної адміністрації звертає увагу на те, що статтею 4 Закону України  «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні у станови для дітей», серед завдань служби у справах дітей  визначено, зокрема, «розроблення і здійснення самостійного або разом з відповідними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами,  установами та організаціями незалежно від форми власності, громадськими організаціями заходів щодо захисту прав, свобод і законних інтересів дітей». 
 23 серпня 2018 року працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації та районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, з метою забезпечення прав дітей на освіту здійснено  виїзд до с. Ракова. Обстежено умови проживання 4 дітей які перебувають у складних життєвих обставинах на обліку служби у справах дітей. При обстежені увага приділялася житлово-побутовим умовам проживання дітей. На передодні початку нового навчального року також перевірялася готовність дітей до школи, а саме наявність одягу, взуття, шкільного приладдя. 
З матір’ю дітей проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди щодо недопущення відсутності дітей у школі без поважної причини,  покращення виконання батьківських обов’язків, забезпечення належних умов для проживання, виховання та розвитку дітей, попереджено про неприпустимість вчинення насильства в сім’ї будь-якої форми, роз’яснено щодо їх особистої відповідальності за неналежне виконання чи ухилення від виконання своїх батьківських обов’язків.
Крім, цього відвідано ще одну багатодітну матір в якої на вихованні знаходяться  3 малолітніх дітей яка перебуває на обліку районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Обстежено умови проживання дітей, проведено бесіди з матір’ю щодо підготовки до нового навчального року, дотримання відповідних санітарно-гігієнічних норм проживання дітей в помешкані, роз’яснено норми чинного законодавства щодо відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.
За результатами проведених обстежень підготовлені матеріали по здійсненню подальших заходів соціального захисту дітей.
 
 
Всі новини