Відбувся візит спеціалістів Вінницького ортопедичного сервісного центру до смт.Томашпіль

1 жовтня  2019 року спеціалістами Вінницького ортопедичного сервісного центру  «Ортопедсервісцентр»  в приміщенні управління праці та соціального захисту населення РДА було здійснено прийом осіб з інвалідністю, осіб з вадами опорно - рухового апарату. Під час прийому було оглянуто 24 особи, в тому числі дітей з інвалідністю.
 
Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 року №321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів» (зі змінами та доповненнями) передбачено безкоштовне забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, переліків таких засобів.
 
Особи, які мають право на безоплатне забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, можуть звертатися до управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації для оформлення відповідних документів.
 
Всі новини