Звернення голови Томашпільської районної державної адміністрації

Шановні мешканці Томашпільського району!
 
Відповідно до протоколу № 15 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 31.07.2020 року, в Україні встановлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19, зокрема, з 03.08.2020 року «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 встановлено для Вінницької області – в містах Вінниці та Могилів-Подільський; Вінницькому, Калинівському, Крижопільському, Немирівському, Тульчинському районах. Усім іншим – встановлено «зеленний» рівень.
Однак, спостерігається загострення ситуації в Томашпільському районі. За останніх чотири дні маємо 6 нових випадків захворюваності на COVID-19 (є госпіталізовані та на самоізоляції). Загалом, з початку карантинних заходів, в районі захворіло на коронавірус 30 осіб, в тому числі – 2 дітей; з них – 1 летальний, 17 – одужало.
Районна державна адміністрація продовжує відстежувати протиепідемічну ситуацію на території району. У разі її погіршення протягом трьох днів поспіль, районна комісія з питань ТЕБ та НС буде змушена скасувати деякі введені раніше послаблення.
Крім того, фахівцями Томашпільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області проводиться щоденний моніторинг дотримання тимчасових рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України щодо профілактики COVID-19.
 
Недопущення зростання захворюваності – справа кожного мешканця Томашпільщини.  Виходьте з дому лише в разі крайньої потреби, дотримуйтесь дистанції, користуйтеся засобами особистого захисту в громадських місцях. Разом ми зможемо стримати розповсюдження хвороби. Бережіть себе і своїх близьких. Разом подолаємо всі негаразди.
Будьте здорові!
 
З повагою,
 
Голова Томашпільської райдержадміністрації  
Олександр ЗАКОРЧЕННИЙ
 
Всі новини