"Джура-Прикордонник"

18 серпня на Львівщині, на базі Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України, завершився Всеукраїнський дитячо-юнацький військово-патріотичний вишкіл Мінмолодьспорту «Джура-Прикордонник».
У ньому взяли участь більше 450 осіб з прикордонних районів (18 областей) і районів, через які проходить розмежувальна лінія з окупованими і непідконтрольними районами.
Вишкіл об'єднав у єдиному патріотичному пориві молодь Заходу та Сходу.
В урочистому закритті заходу взяли Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, Державний секретар Міністерства Олег Немчінов, голова Львівської ОДА Олег Синютка, керівництво Державної прикордонної служби України.
Ігор Жданов привітав учасників вишколу:
"Слава Україні! Цього року це вітання стало статутним у Збройних силах України і ці слова вже офіційно будуть висловлені на параді на честь 27-ї річниці Незалежності України. Колись у 1991-му році багато хто говорив, що наша незалежність «впала» нам у руки, але історія показує, що це не так.
І сьогодні ми відстоюємо нашу незалежність, на Сході країни наші побратими роблять все зі зброєю у руках, аби ми жили тут мирним життям. І, на жаль, ми часто забуваємо про ці виклики, живучи тут: або у Львові, або Одесі чи Києві, у Вінниці чи у Харкові.
До перемоги Революції гідності, попередньою владою було зроблено все, щоб зруйнувати всі початки системи національно-патріотичного виховання. Вони поставили на ключові посади росіян. Вони хотіли робити з нас манкуртів. Але не вдалося. Ми започаткували справжнє українське, державницьке національно-патріотичне виховання, і "Джура-Прикордонник" - яскравий приклад такої політики.
Я бачу тут молодь у якої горять очі. Вірю, що багато з вас потім піде за покликом серця боронити українські кордони. Бажаю, щоб ви були патріотичними, високо інтелектуальними і не забували, що окрім України в нас іншої рідної землі немає".
Міністр подякував всім, хто долучився до організації проведення цьогорічного вишколу - Львівській обласній державній адміністрації та Олегу Синютці, Державній прикордонній службі, волонтерам, активістам, відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту.
Всі новини