Відбулася зустріч

  15 листопада 2016 року  відбулася зустріч директора Томашпільського районного центру зайнятості Надії Чижевської з завідувачем  відділу кадрів Регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» Дистанція колії Одеса-Сортувальна Єнгулатовим Едуардом . 
  Головною метою зустрічі було обговорення подальших напрямків співпраці, проблемні питання пошуку і пропозиції робочої сили на ринку праці.
  Директор районного центру зайнятості проінформувала представника роботодавця ,що районна служба зайнятості працює в умовах нових підходів організації роботи з обслуговування клієнтів, запровадження яких має забезпечити якісний підбір персоналу на замовлення роботодавців, задоволення потреб клієнтів щодо їх зайнятості, ефективне використання ресурсів, у тому числі інформаційних.
  Регіональна філія «Одеська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» Дистанція колії Одеса-Сортувальна найбільше підприємство залізничного транспорту, яке постійно відчуває потребу в кадрах, та на сьогоднішній день має 20 актуальних вакансій.
  Тому було запропоновано організувати та провести в листопаді  міні-ярмарок вакансій на замовлення роботодавця , для  укомплектування вакансій.
 
Начальник відділу взаємодії з роботодавцями
Л.В.Притула
Всі новини