Провели груповий захід на тему: «Обирай життя без тютюну»

Сьогодні паління – загальнонаціональна проблема. І хоч державою ведеться боротьба з палінням, а тютюнові фабрики з кожної пачки попереджають про шкоду тютюну, кількість людей, які палять не зменшується. 
У людському організмі немає жодного органа, на який згубно б не позначалося паління. Онкологічні захворювання, починаючи з раку легенів, порушення обміну речовин, серцево-судинні захворювання, погіршення зору – ці та ще цілий букет інших захворювань. Крім того, паління притупляє почуття голоду, тому людина, котра палить, не стежить за харчуванням, що додає до списку захворювань ще й шлунково-кишкові захворювання.
Більшість курців починають палити в підлітковому віці. З тих, хто почав курити в молодому віці й продовжує курити все своє життя, половина, в остаточному підсумку, помирає від хвороб, пов’язаних з палінням. Шкода паління для підлітків катастрофічно велика, воно заважає росту організму, завдає удару по органах у момент їхньої найбільшої незахищеності, коли вони ще не виробили імунітету до зовнішніх подразників. Шкідливий вплив тютюнової отрути позначається на роботі головного мозку. У них з’являються неуважність, слабшає увага, порушується пам’ять і розумова діяльність. 
Дитяче й підліткове паління – серйозна проблема, рішення якої вимагає комплексного підходу. Повинна бути налагоджена, послідовна, ефективна виховна робота в школах. Необхідно підключати не тільки державні, але й громадські організації.  Тому працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 21.03.2018 року у Вапнярській ЗОШ №3  спільно з директором реабілітаційного центру «Джерело життя», було проведено груповий захід на тему: «Обирай життя без тютюну» для учнів 7 класу. Під час проведення заходу учні переглядали відеофільм на тему: «Вся правда про куріння», пройшли тестування та отримали буклети про ведення здорового способу життя.
 
Директор РЦ СССДМ  Яна Поповська
 
 
Всі новини