Працівники Томашпільського РМЦ ПМСД взяли участь у районному легкоатлетичному пробізі
31.05.2017 р. спортивна команда Томашпільського РМЦ ПМСД в складі 12 осіб взяла участь у районному легкоатлетичному пробігу присвяченому Міжнародному Олімпійському Дню, який проходив в смт. Томашполі. Працівники Центру долали дистанцію 1 кілометр в групах за різними віковими категоріями. Медсестри Жуковська Р.В та Тимчик В. Ю. зайняли ІІІ місце. Таким чином колектив медичного закладу намагається популяризувати здоровий спосіб життя та заняття спортом.