Моніторинговий візит експерта проекту ЄС “Підтримка політики регіонального розвитку в Україні»

 
18 лютого Дмитро Грузинський, експерт з моніторингу будівництва проекту ЄС “Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» з робочим візитом перебував в Томашпільському районі.
 
Під час моніторингу команда проекту зустрілась з експертом в офісі проекту ЄС «Розвиток можливостей кооперативу для захисту правових та економічних інтересів представників особистих селянських господарств та покращення асортименту молочної продукції соціальної сфери Томашпільського району», також на зустрічі були присутні Дмитро Пилипчук інженер з технічного нагляду,  Віталій Прокопюк, директор та Віталій Куртенко головний інженер підрядної організації ПП «Техпробуд». Під час роботи в офісі  Гижко Наталія, керівник проекту ознайомила експерта  із етапами виконання реконструкції міні-цеху, будівельною документацією та дозвільними документам на виконання будівельних робіт. По завершенню роботи над документацією моніторинговий візит було продовжено на будівельному майданчику, де  за допомогою представників підрядної організації та технагляду Дмитро Грузинський, експерт з моніторингу будівництва ознайомився із станом виконання будівельних, переліком першочергових робіт та датою завершення будівельних робіт.
 
Протягом тижня, 14 лютого,  було здійснено ще один з моніторингових візитів на будівельний майданчик координатора проекту Наталії Гижко, головного інженера підрядної організації ПП «Техпробуд» Віталія Куртенка, інженера з технічного нагляду Дмитра Пилипчука.
 
Для отримання додаткової інформації про проект, будь ласка,  контактуйте з:  пані Наталією Гижко, керівником проекту ЄС «Розвиток можливостей кооперативу для захисту правових і економічних інтересів особистих селянських  господарств, а також розширення асортименту молочної продукції для соціальної сфери Томашпільського району»., e-mail: tommilkua@gmail.com, tel.: +38 (069) 7313569
 
 Загальна інформація:
 
Проект ЄС «Розвиток можливостей кооперативу для захисту правових і економічних інтересів особистих селянських  господарств, а також розширення асортименту молочної продукції для соціальної сфери Томашпільського району» розпочав свою діяльність 12 вересня 2014 року. Термін реалізації проекту становить 30 місяців, а сума фінансування проекту складає більше як €477 тис. євро в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», з яких 90% коштів виділяє Європейський Союз, 10 % - Томашпільська районна рада у співробітництві з міжнародною ГО "Регіональний центр транскордонного співробітництва "Єврорегіон Дністер". Більш детально: www.tommilk.com та http://goo.gl/C9xg4r
 
 
 
 
 
Всі новини