Перший тиждень весни в рамках реалізації проекту ЄС в Томашпільському районі

Протягом першого тижня весни команда проекту спільно із журналістами Вінницької обласної державної телерадіокомпанії «ВІНТЕРА» відвідала село Рожнятівку під час процесу заготівлі молока, з робочими питаннями працівники офісу проекту відвідали  Томашпільські РЕМ, головне управління Держгеокадастру у Вінницькій області та тричі побувалиа на будівельному майданчику з реконструкції  приміщення міні-цеху по переробці молока в с. Антонівка в рамках проекту «Розвиток можливостей кооперативу для захисту правових та економічних інтересів представників особистих селянських господарств та покращення асортименту молочної продукції соціальної сфери Томашпільського району», що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Томашпільською районною.
2 березня Наталія Гижко, керівник проекту спільно із журналістами Вінницької обласної державної телерадіокомпанії «ВІНТЕРА» відвідали село Рожнятівку під час процесу заготівлі молока. Цікавило журналістів, як відбувається процес заготівлі молока в селах Вінницькі області,  яка ціна за літр молока чи достатня вона, щоб покрити собівартість виробництва 1 літра молока. Під час спілкування із селянами було зрозуміло, що ціна і надалі не покриває усіх витрат, а  праця людей взагалі не враховується. Селян, що працюють на ринку заготівлі молока можна назвати «волонтерами» та «благодійниками» в молочній галузі.
1 березня Наталія Гижко, керівник проекту та  Дмитро Пилипчук,  інженер з технічного нагляду відвідали Томашпільські РЕМ з метою вивчення процедури підключення електроенергії від новозбудованих зовнішніх мереж електропостачання.  Наступного дня  Наталія Гижко, керівник проекту та Куртенко Віталій,  головний інженер підрядної організації  ПП «Техпробуд»  продовжили процес вивчення питання з отримання електроенергії на будівельний майданчик в дозвільному офісі ПАТ «Вінницяобленерго» у місті Вінниці.
З метою моніторингу виконання  робіт з реконструкції 7 березня Наталія Гижко, керівник проекту та  Дмитро Пилипчук,  інженер з технічного нагляду відвідали будівельний майданчик.
Для отримання додаткової інформації про проект, будь ласка,  контактуйте з:  пані Наталією Гижко, керівником проекту ЄС «Розвиток можливостей кооперативу для захисту правових і економічних інтересів особистих селянських  господарств, а також розширення асортименту молочної продукції для соціальної сфери Томашпільського району»., e-mail: tommilkua@gmail.com, tel.: +38 (069) 7313569
 
 Загальна інформація:
Проект ЄС «Розвиток можливостей кооперативу для захисту правових і економічних інтересів особистих селянських  господарств, а також розширення асортименту молочної продукції для соціальної сфери Томашпільського району» розпочав свою діяльність 12 вересня 2014 року. Термін реалізації проекту становить 30 місяців, а сума фінансування проекту складає більше як €477 тис. євро в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», з яких 90% коштів виділяє Європейський Союз, 10 % - Томашпільська районна рада у співробітництві з міжнародною ГО "Регіональний центр транскордонного співробітництва "Єврорегіон Дністер". Більш детально: www.tommilk.com та http://goo.gl/C9xg4r
 
 
 
Всі новини