Відзначили День медичного працівника

Сьогодні, 15 червня  2017 року  о 13.00 год. в районному будинку культури відбулося урочисте святкування Дня медичного працівника. На нього зібралися представники медичної сфери з усіх куточків нашого району: лікарі та медичні сестри центральної районної лікарні, Вапнярської міської лікарні, лікарі сільських амбулаторій загальної практики сімейної медицини, завідуючі та працівники фельдшерсько-акушерських пунктів. 
Завітали на свято і почесні гості: голова районної державної адміністрації Олександр Закорченний та голова районної ради Дмитро Коритчук, щиросердно привітали  господарів свята, висловили подяку усім, хто оберігає здоров’я і стоїть на варті нашого життя.
«Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини, а тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття як доброта, гуманність, благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.
Шановні медики, сьогодні  я хочу від усього серця подякувати вам за радість здоров’я і диво життя, яке ви  даруєте кожному з нас, роблячи це із властивою лише людям вашої професії легкістю і невимушеністю. Нехай сторицею повертається до вас добро та увага, даровані людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та вашим родинам!», - зазначив очільник району. 
З вітальними словами звернулись до присутніх і головний лікар центральної районної лікарні Олена Краківська, та головний лікар районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги Світлана Семенюк.
За віддану працю, сумління та щире серце, за те, що внесли вагомий внесок в розвиток медицини краю привітали та нагородили грамотами і подяками кращих медпрацівників району.
Під час урочистого дійства відбувся святковий концерт, в якому взяли участь творчі колективи району. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Автор фото РКП "Редакція газети і радіомовлення "Томашпільський вісник"
 
Всі новини