Провели виховний захід на тему «Права та обов’язки учнів, відповідальність за власні вчинки»

 
Відповідальність. В цьому слові кожна людина находить свій зміст і вирішує для себе, наскільки вона здатна відповідати за свої вчинки, поведінку, ставлення до будь-яких подій чи оточуючих її людей. Бути відповідальною людиною – це означає бути людиною з великою силою волі, адже потрібно завжди бути готовим прийняти будь-яку ситуацію. Тільки цілеспрямована людина, яка знає чого хоче від життя може бути відповідальною. І тоді виконувати обов’язок перед собою, а також родиною, товаришами і просто знайомими людьми з кожним днем буде легше. Часто люди намагаються уникнути відповідальності та різних обов’язків,знаходячи різні відмовки та причини. 
     Для кращого ознайомлення дітей з чинним законодавством стосовно відповідальності фахівцем із соціальної роботи Томашпільського РЦСССДМ спільно з інспектором ЮП СП Томашпільського ВП у Вилянській ЗОШ було проведено виховний захід на тему «Права та обов’язки учнів, відповідальність за власні вчинки». Кожному учневі було донесено, які вони мають права та обов’язки, яку несуть відповідальність за їх порушення, а також під час бесіди кожен міг висловити свою думку, задати запитання та отримати на нього відповідь, показано науково - пізнавальні відеофільми про права та обов’язки  дітей. Інспектор поліції із ювенальної провенції  наголосив,  за які порушення та злочини неповнолітні можуть нести кримінальну та адміністративну відповідальність. Навів приклади, що може бути за вживання спиртних напоїв, за куріння, а також придбання неповнолітніми алкоголю. Особливу увагу приділив, крадіжкам та відвідуванню навчальних закладів.
    Адже саме від кожної людини окремо залежить те, яке життя у неї буде, чи досягне вона назначеної мети і чи здійсняться її мрії. Найголовніше у нашому житті це не тільки знати свою мету, а і добиватися її здійсненню. Треба вміти планувати свій день і своє життя так, щоб встигати по всім наміченим справам. 
     
 Фахівець із соціальної роботи  Поповська Я.О.
 
 
 
 
 
 
 
Всі новини