ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА “101” ЗАСТЕРІГАЄ !!!

          Пожежа у житловому будинку – це велике горе. Вогнем знищуються меблі, одяг, інше майно, пошкоджуються будівлі. Нерідко жертвами пожеж стають і люди. 
         Як показали минулі роки із настанням осінньо – зимового періоду в нашому районі виникла велика кількість пожеж в житлових будинках. У зв’язку із настанням холодних днів значно зростає небезпека виникнення пожеж. Це пояснюється, передусім збільшенням терміну експлуатації печей, у ряді випадків їх перегрівом.
         Не рідко біля опалювальних приладів розміщуються меблі, дитячі ліжка, сушать на печах та перед опалювальними отворами одяг, дрова і т.п.
         Широко використовується для обігріву різноманітні електричні прилади, у тому числі і кустарного виготовлення, від яких в першу чергу і виникають пожежі.
         Причиною пожежі в цей період може стати відкритий вогонь паяльної  лампи, яку в порушенні вимог пожежної безпеки часом використовують для розігріву замерзлих водогінних труб, і сірники які потрапили до рук дітей, залишених без нагляду дорослих у замкнених будівлях. Виходячи із дому, не залишайте увімкнені в електромережу праски, плитки, каміни та інші електронагрівальні прилади. Також більш за все пожежі виникають від паління цигарок в нетверезому стані.
         Нещастю можна запобігти, якщо суворо дотримуватись правил пожежної безпеки.
          
Якщо ж пожежа виникла, негайно викликайте пожежну охорону за телефоном “101” або 2-16-75
 
Інспектор групи організації запобігання НС та заходів ЦЗ
28-ДПРЧ ДПРЗ-2 ГУ ДСНС України у Вінницькій області
лейтенант служби  цивільного захисту
Максим Мельник
 
Всі новини