Провели семінар для військовослужбовців та учасників АТО

27.07.2017 року в Томашпільському районному центрі  зайнятості проведено  семінар для військовослужбовців та учасників АТО за участю соціальних партнерів.
Заступник директора  центру  зайнятості Зарванська Л.Г. докладно  ознайомила учасників  семінару зі станом ринку праці в районі та соціальними послугами, які  надає служба зайнятості. Корисною для присутніх стала інформація про можливість підбору вакансій із бази даних центру зайнятості та єдиної бази даних вакансій  по Україні.
 Провідний спеціаліст   відділу персоні кованого обліку управління праці та  соціального  захисту населення Томашпільської РДА Рибак М.Д. проінформував присутніх про надання  послуг пільговим категоріям населення та державну соціальну допомогу  військовослужбовцям  та учасникам  АТО. Також ознайомив із  постановою Кабінету Міністрів України  від 21.06.2017 року № 432 « Про порядок організації соціальної та професійної адаптації учасників анти терористичної операції», а саме:  допомога у проведенні аналізу життєвої ситуації, визначенні основних проблем,  надання інформації з питань соціального захисту населення; навчання, формування та розвиток соціальних  навичок, умінь;  допомога у зміцненні/ відновленні родинних та суспільно корисних зв’язків; організації денної зайнятості та дозвілля.
Також в семінарі взяв участь Жмуд С.В.- керівник громадської організації всеукраїнського об’ єднання учасників  бойових дій та волонтерів АТО в Томашпільському районі. Він розповів про роль  організації в житті учасників АТО Томашпільського району, про  матеріальну та психологічну допомогу  сім’ям .
Учасники заходу висловили  впевненість, що  тісна  співпраця  забезпечить повне розуміння проблем.
 
 
Провідний фахівець  відділу надання послуг
 районного центру зайнятості Сандрак М.В.
 
 
Всі новини