Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/127454154_658407828172786_4333404571842153433_n.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/127772808_401795697628460_7480404745599623405_n.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/127799440_135240081400801_1734723177986719635_n.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/127824396_1115251995579706_3987253994682345324_n.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/%D0%B0127629103_404174804112526_6585732635433921527_n.jpg)
Напередодні свята Хрещення Господнього питання безпеки на льоду є особливо актуальним. Адже саме в цей період є ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян...
Шановні жителі Томашпільщини! Ось і завершується 2020 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Рі...
Новорічна пора – це час, коли всі люди, від дітей до дорослих, прагнуть стати свідком дива, казки, отримувати подарунки та презентувати їх своїм близьким і рідним. З особливим нетерпінням Нового року та Різдва Х...
Добігає кінця 2020 рік, який видався нелегким для усіх нас, бо уже з березня живемо в облозі пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. Через виникнення ситуації з пандемією Томашпільська районна філія Він...