Привітання з нагоди Дня працівників державної виконавчої служби

Шановні представники державної виконавчої служби!
 
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників державної виконавчої служби!
Державна виконавча служба відіграє важливу роль в суспільному житті країни у питаннях забезпечення виконання рішень судів.
Ваша самовіддана праця і професіоналізм є важливою складовою утвердження у державі принципів законності, справедливості та верховенства права.
Це свято людей, які у непростих умовах здійснюють надзвичайно відповідальну місію – забезпечують належне виконання рішень судів.
Твердо вірю, що служіння Закону і надалі буде вашим життєвим принципом а  щоденна сумлінна праця та уміння знайти правильні шляхи розв’язання конфлікту на законних засадах і при цьому забезпечити своєчасність, повноту і неупередженість виконання рішень, будуть винагородженні довірою і повагою громадян України!
Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, родинного затишку, професійних успіхів на благо наших громадян і української держави.
Нехай у вашій роботі завжди буде ясність і однозначність, торжество справедливості та утвердження верховенства порядку, закону і права, без чого наше з вами життя і свобода неможливі.
 
Зі святом!
 
Голова районної державної адміністрації
Олександр ЗАКОРЧЕННИЙ
 
Всі новини