УВАГА! Будьте обережні!

УВАГА! 13 листопада в Україні очікуються складні погодні умови: сильні снігопади, хуртовини, ожеледиця. Будьте обережні!
 
  13 листопада активний циклон зумовить складні погодні умови: у  Вінницькій області очікуються сильні снігопади та хуртовини, снігові замети, утворення снігового покриву висотою 15-25 см, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця; по всій території  Україні посилення швидкості вітру до 15-20 м/с.
  Саме тому Сектор цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Томашпільської райдержадміністрації звертається до громадян Томашпільського району з проханням бути вкрай обережними під час перебування на вулиці.
  Дотримуйтесь елементарних правил безпечної поведінки, зокрема під час керування автомобілем. Сектор цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами  нагадує, що при ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, саме тому необхідно вибирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу. Водіям слід звертати особливу увагу на рух по естакадах, мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях найбільш ймовірно виникнення ожеледиці.
  Шановні громадяни! Намагайтеся не ходити попід розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження. Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку “101”, або за тел. 2-11-54; 2-16-75
 
 
Спеціаліст сектору цивільного захисту, 
оборонної роботи та взаємодії 
з правоохоронними органами                             Г.М. Тіхомірова
 
 
 
 
Всі новини