Відбувся семінар для представників страхувальників

Сьогодні в малому залі районної державної адміністрації о 10:00 відбувся семінар для представників страхувальників та членів комісій (уповноважених) із соціального страхування підприємств, установ, організацій. 
На семінарі були розглянуті такі питання:
1. Відкриття семінару. Про підсумки роботи Ямпільської міжрайонної виконавчої дирекції за 9 місяців 2016 року проінформував – Рузяк Олександр Михайлович – директор Ямпільської МР ВД ВОВ Фонду.
2. Про зміни в законодавстві щодо соціального страхування з тимчасової втрати працездатності; про порядок призначення, нарахування та виплати застрахованим особам матеріального забезпечення; про роботу комісії з соціального страхування проінформувала – Палій Ірина Миколаївна – начальник сектору надання матеріального забезпечення виконавчої дирекції ВОВ Фонду.
3. Про порядок надання застрахованим особам соціальних послуг проінформував - Рузяк Олександр Михайлович – директор Ямпільської МР ВД ВОВ Фонду.
4. Про порядок видачі і заповнення листків непрацездатності; проведення експертизи тимчасової непрацездатності в закладах охорони здоров’я проінформувала – Вишневська Людмила Павлівна – головний спеціаліст відділу експертизи тимчасової непрацездатності та якості медичних послуг виконавчої дирекції ВОВ Фонду.
5. Про порядок складання та подачі звіту Ф-4 ФСС з ТВП, оформлення та подачу заяв-розрахунків, порядку повернення коштів на рахунок робочого органу у випадку виявлення помилок страхування проінформував – Баранецький Григорій Іванович – головний спеціаліст Ямпільської МР ВД ВОВ Фонду.  
 
 
 
Всі новини