Мистецький фестиваль учнівської та вчительської творчості «Проліски надії»
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/54228921_440900916646885_2278317921023295488_n.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/53779078_440899863313657_8084821694683807744_n.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/54257336_440900979980212_5458502686997479424_n.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/54268430_440900279980282_1649244893085696000_n.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/54350223_440901003313543_1180974908134391808_n.jpg)
![](http://tomrayrada.gov.ua/upload/images/rda/54515057_440901646646812_3294200329318432768_n.jpg)
Напередодні свята Хрещення Господнього питання безпеки на льоду є особливо актуальним. Адже саме в цей період є ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян...
Шановні жителі Томашпільщини! Ось і завершується 2020 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Рі...
Новорічна пора – це час, коли всі люди, від дітей до дорослих, прагнуть стати свідком дива, казки, отримувати подарунки та презентувати їх своїм близьким і рідним. З особливим нетерпінням Нового року та Різдва Х...
Добігає кінця 2020 рік, який видався нелегким для усіх нас, бо уже з березня живемо в облозі пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. Через виникнення ситуації з пандемією Томашпільська районна філія Він...