Спортивні новини району

10 лютого в спортивному залі РДЮСШ пройшла ¼ чемпіонату області із футзалу серед аматорських команд.  Наша команда ФК «Томашпіль» впевнено обіграла  команди «Інтер» Тульчин», «Орлівка» Теплик» та зіграла в нічию із командою «Володимир» Тиврів» та здобула право участі у півфінальних змаганнях серед найсильніших команд області.
***
11 лютого команда «Сатурн» Вапнярка» взяла участь у 8-му турі відкритого чемпіонату області в м.Вінниця із футзалу. За підсумками 8-ми турів команда впевнено лідирує в турнірній таблиці, набравши 22 очка, друге та третє  місця займають команди «Володимир» Тиврів» та «Енергетик» Вінниця», в яких по 21 очку. Всьго в змаганнях бере  участь 13 команд. Керівник та спонсор команди – Володимир Волошин.
***
 11 лютого  у м. Вінниця команда з смт.Вапнярка взяла участь  в відкритому чемпіонаті міста із футзалу серед юнаків1998-1999 р.н. Тренер команди – Сергій Дикий. 
***
11 лютого 2018 року в м. Хмельницький на відкритому кубку Хмельницької області із рукопашного бою за участі 6-ти областей України, спортсмени нашого району з ДЮСШ  здобули перші місця.  Байдак Максим виборов золоту медаль, Камінський Роберт – срібну, Цимбал Михайло та Чорний Андрій – бронзові нагороди. Тренер команди – Сергій Водянюк. 
 
 
 
Всі новини