Наш поет-земляк, антонівчанин Олександр Височанський, знову приємно порадував своїх шанувальників

 
Наш поет-земляк, антонівчанин Олександр Височанський, знову приємно порадував своїх шанувальників. У вінницькому видавництві «Нілан -ЛТД» світ побачила його нова збірочка «Книжечка нова про старі дива».
«Книга ця - тільки крапля в океані друкованих слів і зображень. Тільки цятка на мапі дитячо-дитинної літератури, - каже автор. - Вихід цієї чудової збірки став можливим  за сприяння Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради. Все родилося у форматі 3Д: дивись, дивуйся і дивуй, але є і Д-четверте: дозволяється читати дітям молодшого і старшого шкільного і позашкі-льного віку».
Олександр Григорович вже має чимало книг для дітвори, і малеча із нетерпінням чекає його віршованих творінь. З великою приємністю і РКП "Редакція газети і радіомовлення "Томашпільський вісник" публікує деякі вірші, які увійшли до розділів «Кольорове перевесло», «Де центр Європи», «Загадайки баби Райки», «Здоганяли вітри осінь», «Котомишова родина». Це, звичайно, лише маленька частина поетових доробків, яка вмістилася на шпальтах районної газети, а взявши до рук збірочку «Книжечка нова про старі дива», читач матиме змогу дізнатися набагато більше. Тож поспішіть до своїх бібліотек.
 
 
Всі новини