Про субсидію на тверде паливо

 
Кожен громадянин України має право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім'ї. Забезпечення соціального захисту громадян, зокрема, у сфері житлово-комунальних послуг - один із основних принципів державної політики.
Умови призначення та порядок надання громадянам субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива визначаються "Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива", яке затверджено постановою Ка-бінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. N 848.
Граничні показники вартості твердого палива і скрапленого газу для надання у 2018 році пільг і житлових субсидій го-тівкою:
- 2424,16 грн. за 1 тонну твердого палива;
- 242,42 грн. за 1 балон скрапленого газу.
Право на отримання субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива поширю-ється на громадян, які зареєстровані та проживають у житлових приміщеннях (будинках), у частині оплати ними придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.
Субсидія на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива призначається у випадку, коли  житлове приміщення не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення. Якщо для опалення житлового приміщення одночасно використовується теплова енергія та/або природний газ та/або електроенергія, субсидія надається тільки на один вид палива.
Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян. Звертатися необхідно до управління праці та соціального захисту населення або до сільських рад та об'єднаних громад. Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається на основі річного доходу осіб за попередній календарний рік, тобто за 2017рік
Для надання субсидії на тверде паливо жителям району необхідно подати: заяву про призначення житлової субсидії; у заяві треба підкреслити поле зі словами "на придбання твердого палива і скрапленого газу"; декларацію про доходи всіх членів сім'ї.
У випадку призначення субсидії пільги з оплати житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу, особам, які зареєстровані у житловому приміщенні, у період її отримання, не нараховується.
За бажанням громадян виплата проводиться від-діленнями поштового зв'язку чи перераховується на їх рахунок у банківській установі.
За довідками звертатися за телефонами: 2-10-87,  2-21-86.
 
Тетяна ДІДИК, 
начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації
 
Всі новини