Томашпільська філія Вінницького ОЦЗ інформує:

05 грудня 2019 року безробітні Томашпільського району стали учасниками заходу, який проводиться в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"  спільно з відділом сім'ї, молоді та спорту Томашпільської РДА.  Захід провели провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Томашпільської філії Вінницького ОЦЗ Сергій Осадчий та начальник відділу сім’ї, молоді та спорту РДА Григорій Слободян.
Учасники під час заходу отримали інформацію про форми торгівлі людьми, методи вербування, особливості працевлаштування через фірми-посередники та контактні дані Міжнародних організацій з протидії торгівлі людьми. 
За допомогою практичних вправ безробітні особи навчилися розрізняти ситуації порушення прав людини в трудових відносинах, створили «ланцюг» потрапляння людини в руки вербувальників, та набули знань про безпечну міграцію та працевлаштування за кордоном.
Після інформаційної частини тренінгу учасники обговорили почуте та висловили свої думки. Обговорення проходило жваво, його учасники активно запитували та уточнювали почуту інформацію, ділились своїми враженнями та наболілими проблемами.
Наприкінці заходу безробітним були надані інформаційні буклети. Отримані знання стануть у нагоді шукачам роботи, бути обізнаними та знайти бажану роботу. 
 
Провідний фахівець з питань профорієнтації
відділу надання  соціальних послуг Осадчий С.В.
 
 
 
Всі новини