Гнатківчани заслухали звіт очільника громади Миколи Басараби

20 березня в Гнатківському сільському будинку культури зібралось чимало сільчан, адже про свою роботу звітував голова села Микола Басараба. Прибули на схід села заступник голови РДА Наталія Бандиш, заступник начальника управління - начальник відділу адресних грошових допомог та компенсаційних виплат УПСЗН РДА Тетяна Панковець, начальник відділу освіти РДА Світлана Ревтюх та  заступник начальника Ямпільського об’єднаного Управління Пенсійного фонду України Валентина Чорногуз.
Звітуючи перед громадою сільський голова наголосив, що в поточному році левову частку бюджету села буде спрямовано на поточний ремонт доріг по селу і реконструкцію вуличного освітлення, значну увагу потрібно звернути і на благоустрій населеного пункту. 
Заступник голови РДА Наталія Бандиш озвучила окремі статистичні дані по соцсфері села, закликала селян брати участь в державній програмі дотації за молодняк ВРХ, позитивно відзначила пріоритетні напрямки роботи сільської ради та підкреслила що в минулому розі завдяки злагодженим рішенням  громади села вдалося  розпочати реконструкцію опалення в  Гнатківському дитячому садочку.
Жваве обговорення викликало у селян питання змін в пенсійному законодавстві та монетизації субсидій, гнатківчани задавали окремі питання, наводили приклади,  вислухали  роз’яснення, окремі жителі, що уже скористались «живими грошима» та здійснили оплату комунальних платежів ділились досвідом. Чимало запитань викликала і ситуація з індексації та перерахунку пенсій, на що Валентиною Чорногуз було надано усі роз’яснення.  
 
 
 
 
 
 
Всі новини