Провели профорієнтаційний захід для учнівської молоді

19.04.2019 року відбувся профорієнтаційний захід для учнівської молоді, в якому взяло участь 20 учнів 10-А класу Томашпільської загальноосвітньої школи – гімназії. Захід провів провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Томашпільської філії Вінницького ОЦЗ Осадчий Сергій Володимирович.
Фахівець філії ознайомив присутніх з послугами, які надає служба зайнятості для учнівської молоді. Основною метою зустрічі є надання інформаційно-консультаційної інформації та презентація платформи «Консультаційна мережа «Моя професія» Державної служби зайнятості». 
Учням було запропоновано  можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно в он-лайн форматі без відвідування районної філії. Учні отримали інформацію про те, що програма тестування побудована на діагностиці й зіставлені трьох основних факторів успішного професійного навчання й самореалізації:
- Професійна мотивація визначає глибинні професійні інтереси й цінності
- Структура інтелекту – рівень розвитку інтелекту (ІQ), специфіку структури здібностей.
- Психологічні схильності – схильність до певних видів професійної діяльності
За результатами повного тестування програма пропонує не приблизні напрями професійної самореалізації, а конкретні професії, відповідно особистісних інтересів та схильностей, із зазначенням відсотка відповідності.
Всі присутні виявили бажання пройти профорієнтаційне тестування у он-лайн форматі, адже дізнатись про свої можливості та професійні здібності дуже важливо та цікаво в їхньому віці. Тому найближчим часом учні отримають код доступу для проходження он-лайн тестування.
Після інформаційної частини семінару учасники обговорили почуте та висловили свої думки. Обговорення проходило жваво, його учасники активно запитували та уточнювали почуту інформацію, ділились своїми враженнями.
 
 
Всі новини