Спортивні новини району

23-25 лютого у місті Києві відбувся Чемпіонат України з рукопашного бою серед школярів, в якому брали участь понад 500 спортсменів з 11 областей України.
У загальнокомандному заліку Вінницька обласна федерація рукопашного бою посіла 1 місце. На другому місці - Дніпропетровська область і на третьому - Чернівецька область.
В складі збірної Вінницької області, команда Томашпільської СДЮСШ відділення рукопашного бою "Альтаїр" (трeнeр Водянюк Сeргій Фeдорови)представили п'ятеро вихованців :
  • Присяжний Назар
  • Наконечний Назар
  • Закорченний Данило
  • Камінський Роберт
  • Байдак Максим
Наші спортсмeни вибороли призові місця у своїх віково-вагових категоріях.
1 місце та звання Чемпіона України здобув Закорченний Данило, який також нагороджений кубком за найкращу техніку. Бронзовими призерами стали Камінський Роберт та Байдак Максим.
***
 23 лютого пройшов ІІ тур районної спартакіади  серед підприємств, організацій  та територіальних громад із шахів, шашок, настільного тенісу. Із шахівІ місце посів Мамчур Володимир із смт.Вапнярка,  ІІ – Володимир Павловський із с. Комаргород,  ІІІ- Ратушняк Ігор із смт.Вапнярка. У змаганнях з шашок І  місце здобув Єрьомін Микола із с.Комаргород,  ІІ місце – у Кнапа  Бориса із Томашполя, ІІІ - у Барчишеного Павла із смт.Томашпіль. Із настільного тенісу І місце посів  Теплий Артут із смт.Вапнярка, ІІ місце – Кучковський Валентин із смт.Томашпіль, ІІІ місце – Єрьомін Микола із Комаргорода.
За підсумками 4-х видів спорту І місце посідає команда райдержадміністрації, тренер команди Віктор Ставнійчук. ІІ місце – команда Управління АПР РДА, тренер Василь Поштар,ІІІ – команда Високого, тренер Олександр Ратушняк.
***
23-25 лютогона чемпіонаті області із Хокею на траві в м.Вінниця, команди двох вікових груп  Томашпільської ДЮСШ вибороли бронзові нагороди. Тренер команд Федір Олійник.