Комплект LEGO для кожного учня «Нової української школи»

Відповідно до закону України «Про гуманітарну допомогу» та меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та компанією The LEGO Foundation, з метою упровадження в освітній процес перших класів закладів загальної середньої освіти ігрових та діяльнісних методів навчання до відділу освіти Томашпільської районної державної адміністрації  надійшли комплекти LEGO Play Box та Six Bricks, які  передбачені на кожен перший клас «Нової Української школи» та  розраховані на кожного першокласника.
 
Томашпільський район  в рамках програми отримав  16 наборів LEGO Play Box та 147 ігрових наборів Six Brix  для  «Нової української школи», які будуть передані  до  15 навчальних закладів району.
 
 Невдовзі  кожний заклад зможе використати  передані іграшкові набори LEGO для групових та індивідуальних занять з учнями. Методика навчання з конструкторами допоможе учням тренувати пам’ять, розвивати моторику і творчо мислити. Уже з 1 вересня, комплекти конструкторів «LEGO» слугуватимуть дидактичним матеріалом для  першокласників нашого району.
 
Всі новини