Провели нараду в Комаргородському ВПУ з питань виконання заходів із відзначення Дня охорони праці в 2018 році

 
24 квітня 2018 року начальник Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Волошина Є.Г. та Мураховський А.В. взяли участь у нараді, яка відбулася в Комаргородському вищому професійному училищі на виконання заходів із відзначення Дня охорони праці у 2018 році. В нараді приймали участь начальник відділу праці та соціально-трудових відносин УПСЗН Томашпільської РДА Колеснік В.С., викладачі та майстри виробничого навчання Комаргородського ВПУ.
Під час наради Волошина Є.Г. зазначила, що профілактика нещасних випадків на виробництві  та професійних захворювань є одним із основних завдань Фонду соціального страхування України. 
Також розповіла про роботу Ямпільського відділення по профілактиці нещасних випадків і, як наслідки виробничого травматизму, про потерпілих на виробництві, які перебувають на обліку  у відділенні. Мураховський А.В. розповів про порядок розслідування страхових випадків. Також обговорили нещасні випадки, які сталися у Комаргородському вищому професійному училищі та заходи, які проведені, щоб не допустити їх повторення. 
Колісник В.С. наголосила на тому, що важливо навчити майбутніх працівників відноситись з повагою до законодавства про працю та правильності оформлення документації.
Фахівці відповіли на питання, які цікавили присутніх та надали необхідні консультації.     
 
           
 
 
Всі новини