Взяли участь у фестивалі народного мистецтва

 14 січня, на Старий Новий рік у Вінниці відбулося масове щедрування та колядування. Вітали городян із святами кілька сотень вінничан, які з’їхалися до обласного центру на фестиваль народного мистецтва "Різдвяне диво".
Це четвертий фестиваль, який відбувається у Вінниці. Аматорські і народні колективи з усього регіону щедрували, колядували і танцювали біля мерії, потім святковою ходою з різдвяними зірками з різних місцевостей пройшлися центром Вінниці, від Майдану Незалежності до центрального парку. 
Біля головної ялинки влаштували  своєрідне "різдвяне містечко" , у якому пригощали, наливали, танцювали та веселилися.
Кожен район розгорнув свою світлицю, у якій показав чим славиться та чим багатий. Господині з різних куточків Вінниччини приготували смаколики, кутю, випічку , вареники та ковбаси. У кожній світлиці стояв автентичничний символ свята Різдва –  дідух, а також вертеп. 
Народні майстри Вінниччини демонстрували свої вироби. Тут можна було побачити ляльки-мотанки із кукурудзиння, речі із лози, соломи, картини, намальовані та вирізьбленні на дереві, чудернацькі ляльки та різдвяних янголів. Томашпільщину на фестивалі представляв народний жіночий вокальний ансамбль «Гармонія» Височанського сільського будинку культури. Господиня різдвяної світлиці  - директор Вапнярського СБК Демченко Світлана Володимирівна пригощала всіх гостей свята смачними гостинцями.
Завершився фестиваль традиційними щедрівками та колядками "Засіваймо добром" , де кожен колектив співав різдвяні пісні, традиційні для свого району.
 
 
 
 
 
 
 
Всі новини