УПСЗН проведено семінар –нараду з відповідальними особами сільських рад та селищних ОТГ

 
1 лютого 2017 року управлінням праці  та соціального захисту населення Томашпільської райдержадміністрації було проведено семінар -  нараду  з відповідальними особами сільських та селищних об'єднаних територіальних громад щодо змін у чинному законодавстві.
У семінар - нараді взяли участь начальник управління праці  та соціального захисту населення  Дідик Т.В., заступник начальника управління Балдинюк О.П., заступник начальника-начальник відділу адресних грошових допомог та компенсаційних виплат управління Панковець Т.Й., начальник персоніфікованого обліку управління Конофольська Т.В., начальник відділу по нагляду за призначенням та виплатою адресних грошових допомог, пільг, пенсій та компенсаційних виплат  Островська Т.В.
Засідання розпочала начальник управління праці Дідик Тетяна Василівна, яка проінформувала  про стан призначення та виплати субсидій за 2017 рік та визначила основні завдання на 2018 рік.
Під час семінару начальниками відділів управління було висвітлено основні зміни, які регламентуються нормативно – правовими актами, а саме щодо призначення субсидії на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ, призначення пільг, допомог та компенсаційних виплат.
 
 
 
Всі новини