Вшанували подвиг учасників Революції гідності та Героїв Небесної Сотні

Вчора, 20 лютого 2017 року в смт.Томашпіль відбувся тематичний захід із вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Участь у вечері пам’яті взяли голова районної державної адміністрації Олександр Закорченний, перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Ставнійчук, заступник голови районної ради Лариса Нароган, Народний депутат України Іван Спориш,  керівники структурних підрозділів РДА, підприємств, установ та організацій, сільські та селищні голови, громадськість району.
На початку зібрання хвилиною мовчання зі сльозами на очах томашпільчани вшанували пам’ять Героїв, а також  усіх воїнів національної гвардії, що поклали своє життя у боротьбі за свободу та незалежність України.
Зі словом до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Олександр Закорченний, заступник голови районної ради Лариса Нароган, народний депутат України Іван Спориш, учасник майдану Мельник Микола, які акцентували увагу на історичному значенні подій Революції гідності. Майдан став для нас символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі, що за нашу свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі, молоді, сильні, ті, хто лише починав жити, наші «Ангели сьогодення», Небесна Сотня.
До  пам’ятної дошки,  де увіковічнена пам'ять  «Героїв  небесної сотні», учасники зібрання  поклали вінки та квіти.
 
 
Всі новини