У Вінницькому обласному центрі служби крові суттєво не вистачає запасів донорської крові

На сьогоднішній день у Вінницькому обласному центрі служби крові існує значна нестача компонентів крові, які є незамінними для порятунку життя хворих. Про це свідчить оприлюднена статистика на сторінці центру у Facebook. Недостатньо крові всіх груп – з І по IV, як Rh(+), так і Rh(-).
У центрі наголошують, що не можна допускати, щоб у цей складний час хворі помирали від нестачі донорської крові і закликають усіх небайдужих звертатись до Вінницького обласного центру крові та здавати кров.
Всім потенційним донорам гарантують повну безпеку щодо обслуговування. В центрі донорам видають захисні маски, проводять належним чином обробку рук та виконують усі інші зобов‘язання, передбачені чинним законодавством України.
Варто відзначити, що напередодні Великодня відгукнулося понад 200 вінничан, які незважаючи на труднощі полишили справи та допомогли своїм вчинком врятувати багато життів. Але цього недостатньо, адже потреба у донорській крові та її компонентах є постійною і, на відміну від запасів банку крові, пацієнтів, які не виживуть без донорської крові менше не стає.
Тож колектив Центру закликає усіх долучатись до здачі крові, адже лише разом можна врятувати не одне життя.
Всі новини